4. až 9. ročník - Dotazníkové šetření - MAPA ŠKOLY

 

     Cílem naší ZŠ je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy prostřednictvím svých dětí zapojení. 

dotaznik.png

 

     Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i Vaše - třeba i nepříjemné    připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

 Jak: Šetření probíhá jen elektronickou formou. Za každé dítě (žáka) ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník.

 Dotazník budete vyplňovat na jakémkoli PC připojeném na internet. Ze školní aplikace Portfolionet Vám přijde do emailu: adresa webové stránky, kde se dotazník nachází a heslo pro přihlášení.

- pokud Vám tento email nepřišel, vyžádejte si přístupové údaje u ředitele školy: reditel@skolarakvice.cz

Termín možného vstupu do dotazníku: od 29. 1. 2018 do 28. 2. 2018

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Odpovědi se ukládají přímo na servery společnosti Scio. Škola obdrží kompletní výsledky za jednotlivé třídy, nikoli za jednotlivce. K dotazníku se přihlásíte pomocí společného třídního hesla, Vaše jméno se nikam nepíše.

Výsledky: Zveřejníme ve školní webové aplikaci Portfolionet. Předpoklad – březen 2018. O výsledcích bude také hovořeno při následných třídních schůzkách.